| realistul01 a întrebat:

Acuma recent m-am gindit sa-mi iau un telefon noubig grin. Vreau sa aleg intre Nokia X2 si Nokia 6303 Classic. Pentru cei ce detin unul dintre aceste telefoane va rog sa ma ajutati. Imi puteti spune plusurile si minusurile fiecarui, ce imi recomandati si de ce. MultumeschappyP. S. Funda

Răspuns Câştigător
| Jasminee a răspuns:

Pai depinde si ce esti. adica ma refer fata sau baiat. dar Nokia 6303 este bun pentru aman2. si este si foarte frumos eu ti-l recomand pe Nokia 6303! a avut si tatal meu si este foarte acceptabil. are blitz face pozele frumoase are card. succes!happy