| Neamtzu103 a întrebat:

Pentru cei care se pricep la telefoane si au ceva mai multa experienta sau cunosc pe cineva care are Samsung Wave 2 ce imi puteti spune si mie despre el? Este un telefon bun? Care iar fi plusurile si care iar fi minusurile? Astept orice detaliu imi puteti oferi si cat mai in detaliu daca se poate. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| maryngeorge a răspuns:

Pai nu am acest telefon dar din cate vad e un telefon destul de bun cu un cpu de un giga, camera de 5.
pentru mai multe detalii uita-te la ce contine acest telefon
http://www.gsmarena.com/samsung_s8530_wave_ii-3536.php