| Smr_Stefan_1990 a întrebat:

Ai putea sa ma ajuti sa imi gasesc un program sa il respect pe parcursul clasei a8-a? Vreau sa ma concentrez sa iau o nota mare la examen dar la mate nu prea ma descurc, iar la romana nu sunt stralucit dar mai stiu cat de cat. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Secretul e sa fi invatat constant pe parcursul claselor 5-8. Daca nu ai invatat destul pana acum, bineinteles ca e mai greu acum totul dintr-o data. Pur si simplu, acorda mai mult timp invatatului si va fi bine. Nu e nu stiu cat de mult de invatat pentru examenul asta anyway. Va fi simplu. Nu te stresa.

2 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Cum înveți? Dimineața sau după prânz?

| Smr_Stefan_1990 explică (pentru wpetterssone):

De dupa-amiaza de la 12