| Claudia15Maria a întrebat:

Buna ajutati-ma ciclul trebuia sa imi vina in 13 dar nu mi-a venit.CE sa fac de ce nu mi-a venit, m-am farecat de un baiat cu p... si p... dar sunt virgina. Nu pot ramane insarcinata va rog ajutati-ma var rog. De ce mi-a intarziat? Mi-e frica

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Nu te speria, stai linistita. Probabil este vorba doar de o dereglare. Mai ales daca este la inceput. Se va regla singur.
Bafta!

2 răspunsuri:
| MilkWithCereals a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji, se mai intampla sa ai asa dereglari. Eu am o prietena careia nu i-a venit timp de 3-4 luni. Calmeaza-te, nu ai de ce sa-ti faci griji. Insa daca vrei, te poti duce sa vorbesti cu medicul, el iti poate da sfaturi concrete.