| danielavinca a întrebat:

Buna ajutati-ma urgent e ziua tatei si nu stiu ce sa scriu pe felicitare cele mai dragute mesaje funda plz ajutati-ma

1 răspuns:
| MalynaMagdalena a răspuns:

Cu piciorul stang in fericire, cu cel drept in iubire, cu mana stanga in bani, si cu dreapta iti urez sanatate, La multi ani!

Un calduros LA MULTI ANI si un sincer te iubesc de la o fiinta care iti doreste tot binele din lume! fericire si iubire.pentru mine esti cel mai bun tatic din lume! si sunt mandra ca sunt fetita ta!
funda?tongue apropo la multi ani!