| Abcfunny a întrebat:

Buna all am auzit ca Autobronzantul nu este bun pentru piele? de ce? este adevarat?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.straight faceDaca folosesti un autobronzant de calitate si daca sti sa il folosesti nu e nici o problemawinking
Eu am folosit si nu am nimicbig grin

| alexa a răspuns:

Nici chiar asa...important e sa folosesti unul bun, chiar daca dai mai multi bani merita si sa fii foarte atenta cum il aplici, ca lasa urme.si sa nu uiti sa te speli pe maini dupa aplicarewinking

| Gabry a răspuns:

Am auzit ca ramai cu pete pe corpstraight face
Nu sunt sigura, asa mi-a spus o prietena!

| Gabry a răspuns:

* raman

| rosepassion a răspuns:

Depinde de autobronzat si de piele. La unele persoane chiar fac pete si se vede groaznic iar la unele chiar anul nimic si functioneaza.

| Ruxy a răspuns:

Intr-adevar daca nu stii cum sa il aplici, ramai cu pete. Chiar si asa, pe maine vei avea o nuanta putin mai inchisahee hee plus ca exista si riscul sa nu prinda uniform. In cazul celor de la Avon, o solutie pentru indepartare ar fi apa rece, dar nu indeparteaza in totalitate. Mai bine stai putin la soare...si nu ai batai de capwinking

| Ruxy a răspuns:

Maini*

| passion a răspuns:

Asa am auzit si eu, dar nu stiu cat este de adevara.

eu am folosit autobronzant de la NIVEA si nu am avut absolut nimic

micul secret este sa il pui intr-un strat destul de gros[ dar nu exagerat]...si sa il intinzi bine

numai ai mai grija dupa ce te dai spala-te bine pe maini daca nu vrei sa te alegi cu niste pete frumoase ca si cum te-ai fi certat cu apa si sapunulhee hee.

BAFTA!