| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.Am la engleza un eseu in care trebuie sa scriu despre cel mai fericit moment din viata mea.Acum as vrea sa va cer niste idei.Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra? cand ati fost cei mai fericiti? ziceti-mi ceva ce as putea prezenta profului.Scrieti in rom ca de tradus traduc eu... eventual puteti scrie si in engleza. mersi va pup

1 răspuns:
| LovعlyFeelings a răspuns:

Nu vreau sa par rea, dar : Fiecare are momentele sale in viata. Eu iti pot da niste idei... Nu sunt sigura ca iti vor fi de folos.
1. O vacanta de vis.
2. Cel mai frumos cadou.
3. Ti s`au aprins calcaiele dupa...
4. Ai primit o veste buna de la...
5. Cand ai fost mic/a parintii ti-au cumparat jucaria... care ti`o doreai foarte mult.

Eventual poti scrie cum s`a "declansat" acel moment! big grin
Baftaaa!