| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.Am de facut o compunere cu titlul "Cat traiesc sper". Si chiar nu am nici o idee.Imi puteti da un exemplu de ce as putea scrie? Numai ideea principala ca il rest scriu eu. Msik. :*

Răspuns Câştigător
| Larisa_7991 a răspuns:

Uite.cum zice si fatacuochiicaprui.sa iti imaginezi de examplu ca esti bolnava de o boala ncurabila de ex:leucemie. dar tu nu iti pierzi speranta ca te vei indragosti si iti vei petrece ultimele clipe de viata alaturi de sufletul tau pereche facand lucrurile care iti ajung la suflet...Cat traiesti speri sa iti gasesti dragostea...:XAr iesi foarte frumoasa.desi bolnava tu inca speri pentru speranta moare ultima.
hee hee)Eu asa as scrie...hee hee
Te-am pupat.Si vreau sa stii ca am vorbit in numele tau pentru compunere,, dar e doar un gand, nu e real si nici nu trebuie sa fie, Doamne Fereste de asa ceva.happy

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Gandeste`te ca ai o problema de sanatate si inventezi acolo multe si speri atata timp cat traiesti ca vei gasi leacul pentru boalaaaa ta :d