| Medeea_3616 a întrebat:

Buna all...
Am nevoie de un extra-mare ajutor.
Am de facut o prezentare pentru la scoala, cu raţa, in power-point, insa nu stiu.
Trebuie sa introduc fundal sonor linsititor, sa pun poze cu ea, sa pun animatii cu raţe.sa fie foarte distractiv, educativ, etc.
Am descarcat Power point Office 2003 deoarece asa a spus profesoara, dar, nu se deschide, pur si simplu imi spune sa aleg ceva de pe dekstop si sa bag in power point, dar programul initial nu se deschide. sper ca intelegeti...
Cum sa fac chestiile astea?
Ajutati-ma, va roooog!
scuzati categoria, dar e destul de vizitata si vreau multe pareri!sad
ps: nu fakeuri, nu alte siteuri de pe care sa iau prezentare!

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa instalezi alt office, probabil ce ai tu este doar viewer, adica doar sa vezi.Cauta Office Professional 2003, nu doar office.

| Medeea_3616 explică:

Da,e viewer, acum am vazut, dar.
de unde donloadez proffesionalul 2003?
ca toate sunt viewer...

| Medeea_3616 explică:

Ma ajuta cineva:?