| DarkShina5566 a întrebat:

Am instalat in calculator acum mult timp power point 2003 iar acum vreau sa instalez microsoft office power point viewer 2007. L-am descarcat si cred ca l-am si instalat dar nu se deschide. Dau click pe el si imi apae o fearstra mica in care trebuie sa scriu "File Name". Nu inteleg de ce nu se deschide.Va rog ajutati-ma pentru ca marti am o prezentare si vreau sa o fac in power point asta mai nou.

1 răspuns:
| cby a răspuns:

Asa cum ii spune si numele, PowerPoint Viewer este un program cu care poti VIZUALIZA prezentari, nu poti crea prezentari cu el, asa ca foloseste-l pe cel complet (2003). Oricum o prezentare este valoroasa nu prin programul cu care ai facut-o ci prin continut si felul cum capteaza atentia audientei. Bafta!