| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* am sters din greseala niste poze etc din desktop si am dat golire cos de gunoi.As putea cumva sa iau inapoi ce am sterssad ca am mare nevoie de acele lucrurisad. nu stiu sa dau undeva unde sa imi apara din nou lucrurile sterse.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa-ti pierzi vremea incercand Recuva, dar nu le mai poti recupera.

4 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Yo stiam a nu.winking
daca ai sters poze si ce i mai sters uh ia`le de pe net din nou

| gabriela007 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate, sorry sad

| rebb a răspuns:

Pai nu poti... daca nu ai fi dat "golire cos de gunoi" ai fi putut...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu picasa eu am putut.cand l-am instalat mi-a bagat pozele de cand am avut calculatorul, automat.happydar cred ca si cu photo shop se poate.