| florin9999 a întrebat:

Am Windows 7 si am sters din greseala toate conexiunile wifi si nu imi mai apare niciuna.Cum as putea sa fac sa imi apara din nou? Am nevoie mare de ajutor!

3 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Dai din nou search, daca e cu parola bagi din nou parola si astfel le ai din nou..acuma cate mai detectezi.

| dumbass_7741 a răspuns:

Reinstalezi windowsu...

| EpiiK a răspuns:

Sincer si eu am patit chestia asta... si chiar habar nu aveam ce sa fac. asa ca am fost cu calculatorul la firma de unde am internat si in cateva minute maxim jumate de ora la facut :p