| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* as dori si eu niste sfaturi pentru o dieta de ingrasare.Sunt cam slaba si acum ca tot suntem in vacanta as vrea sa ma ingras pana la inceperea scolii deoarece trec la liceu si as dori sa ma ingras pana atunci.As vrea un program pe care sa il pot urma si in lunile astea pana la inceperea scolii sa ma pot ingrasa si eu macar 5 kg.
Multumesc mult si pe langa fundita celui mai bun raspund va multumesc din tot sufletul meu pentru sfaturi.

2 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai mananca si tu mai mult...Nu incepe cu mc kfs si astea ca alea sunt sunculitebig grin mananca dimineata pranz seara si nu manca asa ca vrabiuta daca nu merge incerca si tu na kfs mc dar nu prea sunt sanatoase... in ce liceu ai intrat?:*:*:*:*:*

| mistikk a răspuns:

Pai.in primul si in primul rand ai menstruatie/? adica mie una mi-a venit la 15 ani...si eram tot asa slaba.si mica dar m-am dezvoltat repedebig grinincearca sa nu iti schimbi programul de masa iti vei da metabolismul peste cap mananca cu masura si numara caloriile din fiecare produs big grinsucces acuta pe google caloriile la produsele pe acre le consumi