| AnemonaP a întrebat:

Buna all.Care fete stiu sa inteleaga baietii? Sau baieti,care vreti sa ma ajutati ca poate voi intelegeti daca sunteti baieti. Adica prin ce vor ei sa spune? Prin cuvintele lor? Daca plac o fata, daca nu o plac, daca nu vor sa fie cu ea. Dati-mi un mesaj cu id-ul vostru sa va arat o conversatie cu un baiat. Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Uite un pont : Baietii spun totul pe fata, nu vorbesc ca si cum ar fi la limba romana cu personificari, metafore si alte tampenii. Ori te place, ori nu, de ce tot complici situatia?! Sunt fata si eram ca tine, dar acum ii inteleg big grin! Daca nu-ti spune ca te place, clar ca nu te place ori e timid, iar daca iti spune te place si gata, dar nu te lasa asa de usor! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea dar nici nu ma incumat sa dau ''Back''.
Ti-as da ID-u' meu de Mess dar nu vreau sa-l las pe aici.
Eu folosesc mai mult Skype big grin
Explica-mi intrebarea aici sau da-mi ID-ul te rog ca m-ai facut curios.

| MariaChrii a răspuns:

Leonteandreigeorge poti intra acum ca sunt on:d

| IAmAFreak a răspuns:

De obicei baietii spun totul pe fata, nu prea le place sa se complice cu o fata, cauta comoditatea. Uneori asteapta ca fata sa faca primul pas, alteori il fac ei. Cand zic ca-i inteleg, spun ca as putea anticipa ce gandesc despre diferite fete. Un baiat face caracterizarea unei fete de prma oara cum o vede, de la felul cum merge si cum este imbracata, pana la felul cum isi tine degetele.
De obicei ei dau cartile pe fata cand vine vorba despre o fata, daca o plac, bine, daca nu, tot bine. Pentru ei este cam acelasi lucru.mOricum, sunt multe lucruiri de spus despre baieti.