| 女時日水한국어 a întrebat:

Buna all! Cum pot sa imi schimb Idle'u de la mess? Adica sa mi-l pun ca sa arate : Idle for: 35 days...sau Idle for: 28 minutes?

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Du-te la Preferences (ctrl+shift+p), alegi din stanga Privacy, acolo ai un groupbox numit Idle Status si acolo debifezi casuta "Do not show anyone how long i have been idle for" (ai grija sa fie bifata casuta de deasupra ei), apoi salvezi (apasand OK) si gata.
Tot acolo unde debifezi acea casuta poti seta intervalul de timp la care ti se va modifica statusul in Idle, eu am 1 minut acolo.

| Niccoollee a răspuns:

Merge doar pe Yahoo Messenger 8.