| ImmortalQueen a întrebat:

Un prieten[pe mess] e pe Idle dar uitati cum scrie :" Idle for : 38 days, 14 hours, 27 minutes ". Cum a facut asta?

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Poate e o defecţiune a mess-ului.
http://www.bogdan-pantoc.com/yahoo-messenger-idle-record/

| 愛日本 a răspuns:

WooW :-o
Poate a stat pe calculator 38 zile 14 ore şi 27 minute. laughing

| alinae a răspuns:

Cum a facut sa ce,sa scrie? Pai daca te referi la asta,nu a scris el,asa ramane daca nu mai umbli.Dar daca te referi cum de a stat atat timp fara sa miste, cred ca e de pe telefon, posibil Ipod sau Iphone.Prietena mea are Ipod, si ea este pe mess, chiar si cand nu umbla sau are telefonul inchis.Si daca ii spun ceva,gen 'Heii...ce faci?', ea nu observa, doar daca umbla.