| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Cum se face un video response pe youtube?
Va rog sa raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| djrobby a răspuns:

Ok gata
dai click pe chenarul unde dai comm la video si in dreapta iti va aparea cu albastru create a video response, si iti va aparea lista cu videoclipurile upload-ate de tine si selectezi video, apesi putonul use the selected video si gata.si sa sa il vezi apesi return tu the original video!

3 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

In primul rand inregistrezi videoclipul il descarci in calculator, il uplodezi pe contul tau de youtube. te duci la videoclipul la care vrei sa dai video response. si acum nu stiu trebuia da fie ( mai de mult erea un buton post video respones) dar acum nu mai apare, o sa verific si o sa iti postez iar!

| Cicea_Daniela_1995 a răspuns (pentru djrobby):

Buna

| ImHereForYou a răspuns (pentru Cicea_Daniela_1995):

laughing))uh raspunzi doar ca sa primesti puncte?