| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca nu mai pot downloanda video-uri de pe YouTube cu YouTube Downloander? Imi apare:"Downland error.HTTP response:404(not found)".
Am incercat cu mai multe, dar tot nu merge.crying

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Si eu ama vut youtube downloader si aceeaasi problema. incearca cu final video downloader. este foarte bun, cineva de aici mi la recomandat si este foarte bun sunt multumiita de el. incearca`l si tutongue

4 răspunsuri:
| Diianaaa a răspuns:

Ai pute sa intri pe urmatorul site si sa-ti faci un cont pentru a pute downloada mai usor
www.fisierulmeu.ro

Sper sa-ti fie de ajutor:*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerarka cu DVDVineoSoftFreeStudio

| bygutzul a răspuns:

Incearca cu ListenToYouTube.com eu asa fac

| LittleBrunette a răspuns:

Poti sa incerci si siteul video2mp3 si acolo trebuie sa dai copy -paste doar si iti descarca direct videoclipul de pe youtube in format mp3...