| Barbiiiedoll a întrebat:

Bună all :*!
Mâine vreau sa imi fac pierce in buza ( in partea dreapta sus )
dupa. daca fumez si beau alcool patesc ceva? sau se infecteaza?
fundita

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In prima saptamana este recomandat sa nu consumi alcool sau sa fumezi. Poti bea ceva tarie daca tii neaparat. Nu sunt sanse foarte mari sa se infecteze, dar mai bine sa fii sigura.

| Seby1994 a răspuns:

Apoi ce sa zic... acea "gaurica"se poate inflama sichiar infecta. exista creme speciale. daca bei vodca sau wisky atunci ai cel mai bun dezinfectant laughing. in 3-4 sapt trece.winking Fundita? tongue