| MaryNela97 a întrebat:

Buna all. Marimea S la geaca/jacheta cu ce numar este egala? Vreau sa imi dau comanda pe net de o jacheta si marimea este data in numere nu in litere si nu stiu ce numar sa imi iau. Eu port marimea S. Funda cine imi zice cu ce numar este egala marimea S. Multumesc kiss

2 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

S este marimea 36

| Tudorban a răspuns:

Am si eu o intrebare: dvs ce inaltime aveti, tot asa doresc si eu sa imi cumpar o geaca dar nu stiu ce marime mi se potriveste. Fara suparare