| RoCkeRitZaa a întrebat:

Buna all :* Peste 3 zile eu impreuna cu iubitul meu facem 2 ani puppy dog eyes si m-am gandit sa-i fac cadou o rama cu o poza cu noi si o felicitare draguta :d sincer nu am avut alta idee thinking voi ce parere aveti? :d am facut o alegere buna thinking daca e mai dati si voi ideei puppy dog eyes dau si fundita happy

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Da,este un cadou dragut, isi v-a aduce aminte de fiecare dată cand se uita la fotografie de voi doi:*.

| Manfred a răspuns:

Du-l la un restaurant si dupa, stii cam ce i-ar placea. sper ca nu am fost prea subtil big grin