| Ralluca98 a întrebat:

Heii! Vine Craciunul si as vrea sa ii fac prietenului meu un cadou si m-am gandit sa pun o poza cu mine intr-o rama frumoasa si sa ii iau si o felicitare. Daca aveti alte idei mai bune astept sa le postati. Multumesc. Apropo avem 13 ani amandoi.

Răspuns Câştigător
| alle96 a răspuns:

La varsta ta, ai idei foarte bune pentru cadouri.Eu am 16 ani si iubitul meu 18, eu i'am luat de Craciun un ceas si o felicitare.ideea ta,e foarte buna.Dar poti pune o poza cu amandoi, ar fi mai frumos asa, te pup:*

2 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Buna! E buna ideea dar gandeste te si la un cadou personalizat
http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20personalizate.htm cu o poza cu voi doi de ex o pernuta sau un glob cu zapada, o cana etc Ar fi dragut :)

| Ralluca98 explică:

@alle96 happy Mersi mult:* O sa fac o poza cu amandoibatting eyelashes. mai astept niste idei si daca nu o sa imi placa raspunsul celorlalti o sa iti dau tie Funditabig grin