| lore_6302 a întrebat:

Am parul de lungime medie si fruntea destul de inalta. din acest motiv imi las parul mereu desfacut, pe spate.cum as putea sa-l prind dar sa numi arate urat la fata, pentru ca daca il prind in coada de cal, arata urat in cauza fruntii inalte...

Răspuns Câştigător
| Lady a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine cu breton.thinking
Mai bine te duci la un hair`stylist. El este cel mai potrivit sa te ajute.

Bye.happy

3 răspunsuri:
| alexa_4370 a răspuns:

Fa. ti breton big grin iar pe urma nu o sa se mai vada asa urat.

| yoyoo a răspuns:

Asta e si cazul meu...De obicei eu mi'l mai prind in 2 coditze mai jos, sau intr'o coada impletita intr'o parte. Dar eu am bretonul facut intr'o partewinking Ai putea sa iti faci breton in caz ca nu ai, dupa parerea mea iti mai acopera fruntea si arata mai binewinking

| yourangelanairam a răspuns:

Fa-ti breton:*