| mirabeluska a întrebat:

Buna all love struck
Vreau sa fac si eu un filmulet pe o melodie cu poze si toatee cele despre prietenii mei :*
Cine ma indruma de la descarcarea programului pana la instalare si la detaliile despre filmulet? :*:*:*
Funda

3 răspunsuri:
| ChocooxD a răspuns:

Filmuletul il poti face foarte simplu pe moviemaker [este simplu sa-l downloadezi :o3 ...scrii pe google 'download moviemaker free' primul de acolo si`l descarci :o3 ] iar filmuletul il poti face urmand pasii de aici http://www.slideshare.net/raulalbu/ghid-cum-sa-faci-un-clip-simplu-si-usor
Funda? :o3

| Nikolinka a răspuns:

Buna, ieri am descarcat Proshow Gold si sunt incintata de el, e foarte usor sa lucrezi in el. Daca incerci, sper sa te descurci!