| cami13 a întrebat:

Bunaaa! Vreau si eu sa fac un filmulet cu poze cu toti prietenii si colegii mei si nu gasesc nicio melodie... sad ceva idei >:? Funda pentru cea mai buna melodie :*

8 răspunsuri:
| ForFun a răspuns:

Salam saint tropezlaughing

| AndraDea a răspuns:

Vama veche-Prieteni

| georgiakiss a răspuns:

Ce gen de melodie?

| cami13 explică (pentru georgiakiss):

Orice gen... dar nu vreau melodii de pe timpul lui Pazvante ca numai din acelea am gasit pana acum laughing

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Ar fi o idee sa incerci Voltaj - Ani de liceu. Insa nu stiu daca esti la liceu sau nu, dar melodia aia e foarte frumoasa si se potriveste pentru un astfel de filmulet, am mai vazut modele de filme pe aceasta melodie big grin. Incearca si melodia de la trupa O-Zone - Dragostea din tei.

| cami13 explică (pentru SerbanescuLucianMihai):

Da, de acor cu tine, e misto big grin dar vreau sa aiba si o legatura cu pozelewinking