| anonim_4396 a întrebat:

am 1-2 Probleme

1. vreau sa imi iau un procesor nou m-am gandit la un dual core 2, 6. Procesoru se poate lua Separat de placa de baza nu?
2. Daca imi iau o placa de baza cu procesoru ala si placa video 256 MB 3D hardware accelerator card fara rami ca rami am. Cat m-ar costa.

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Procesoru se poate lua separat dar trebuie sa tii cont sa se potrivesca pe placa ta de baza
daca ai pe socket 775 trebuie tot socket de 775 ( era un exemplu)