| sebastiannnn a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi iau un calculator nou, facut de mine. sa-l inlocuiesc memoria, procesoru si placa video din calculatorul meu vechi. as vrea procesor dual core sau i3, 4gb ram, placa video amd sau nVIDIA de 512mb sau 1gb, hardisk de 300-500gb si placa de baza (cel mai important).am carcasa, monitor si mouse. cat m-ar costa sa cumpar astea? de unde sa le cumpar? da-ti-mi un site direct de unde le pot sa le comand.

Cat m-ar costa in total? 1000 lei? sau da-ti-mi voi idei, ce placa, cati rami?.

1 răspuns:
| serverconfig a răspuns:

Salut. Uite aici un calculator complet cu 4GB RAM si placa video cu 4GB memorie in bugetul tau :

http://www.serverconfig.ro/......r2-7080167