| Larissa_7014 a întrebat:

. BunahappyAm 1.55, 43 de kg si 13 ani.Sunt grasa?thinkingworried

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Nu! Eu am 1.54 si 44 kg si am 13 ani si nici eu nu sunt grasa dupa mine as zice ca sunt slaba si vreau sa ma ingras...Stii cumva niste metode care sa mearga? Cine stie dati-mi un mesaj!

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| Amy a răspuns:

Buna! Nu, nu esti grasa deloc. Esti bine. happy

| FoarteLetargic a răspuns:

Nu
Funda?happy

| Nymphetamine a răspuns:

Eu am 15 ani, 1.55 si 50 de kg si nu sunt deloc grasa. laughing
Nu esti nici tu. relaxo! oh go on

| Lucinca a răspuns:

Nu deloc ai atatea kilograme cate ar trebui sa ai

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu esti aproape bine.

| aleCsandrra a răspuns:

Sincer nu. Eu am 1.60 si am 50 de kg deci eu sunt grasa si am 13 ani happy.

| deutSa a răspuns:

Cam plinuta.Eu am la 1, 68...49 de kg si sunt slaba si 16 ani...

Ai putea slabi 1kg sau 2 maxim...alearga, mananca sanatos, mai putin chipsuri, ciocolata, prajeli etc...adica redule, nu mananca in exces, pentru ca este o mancare nesanatoasa!

fa mult sport, du`te la inot, dansuri...

| Pixel2009 a răspuns:

In niciun caz! E perfect asa happy Si sunt fata happy

| Alexiyaaaa a răspuns:

Nuu...dar de unde ti-a venit ideea asta?laughinglaughing

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Nu.deloc.daca ti-a spus cineva cred ca ti-a spus-o cu rautate

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Nuuu eu am 13 ani si am 45 kg si toti imi zic ca sunt slaba

| rapgirl123 a răspuns:

Nu. esti chiar bine. asta e o prostie daca t crezi grasa

| TheShade a răspuns:

Grasa nu.Doar inalta:d

| Trufa_7676 a răspuns:

Nu, esti tocmai bine. La fete, in general, se scad 10, 12, 14 kg din inaltime [din cifrele de dupa virgula].

| Sonniiiii a răspuns:

Nuuu. Chiar esti perfectaa.

| sorina_9293 a răspuns:

Nu

| deedee16 a răspuns:

Problema kilogramelor am avut`o si eu. stai linistita esti foarte bine asa happy