| piniata a întrebat:

am 1.72 inaltime si urmeaza sa am balul bobocilor iar eu vreau tocuri(platforma)dar nu stiu adica la inaltimea mea nu o sa arate urat?

Răspuns Câştigător
| Dเlє๓คTค a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti iai platforme foarte mari daca esti cea mai inalta din clasa dar, daca ai colege inalte incearca sa dicuti cu ele sa vezi ce tocuri isi iau sa fiti la aceeasi inaltime. Nu conteaza asta conteaza sa te simnti bine! Distracte Placuta!

| piniata explică (pentru Dเlє๓คTค):

Am in clasa colege si inalte si mai scunde toata isi iau tocuri dar fetele mai inalte sunt mai baietoaice si nu isi iau tocuri vor ceva stil opincute si de aceea nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Paii daca mai sunt la tine in clasa fete inalte cu cred ca va arata urat

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Nu cred*