| YSH a întrebat:

Am 12 ani si as vrea sa ma ingras deoarece am doar 36 de kg, as vrea sa ma mai ingras ce imi sugerati sa mananc? Fara medicamente/pastile.

funda

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce înălţime ai?

| MADLENAcandy a răspuns:

Sulut,prietena mea tot a avut nevoie sa se ingrase un pic si am gasit impreuna cu ea pe siteul http://www.puremed.ro/cum-sa-te-ingrasi/ raspuns la toate intrebarile

| Marza_Denisa_Maria_1998 a răspuns:

Buna si eu la 12 ani nu am avut mai multe de 36 de kg eu asi zice se mananci un pic mai vegetarian si eu am incercat a mers cat de cat si acum am mai multe kg

Si nu este adevarata chestia ca daca mananci la fast food ca te ingrasi
Si nici nu are rost sa te indopi cu mancare poate asa este felul tau de a fi mai slabuta/slabut

Exista tot felul de metode de a te ingrasa dar exista oameni care mananca toata ziua dar nu se ingrasa deloc nu ar trebui sa iti faci griji ai destul timp sa te ingrasi asa zic si eu

Eu am incercat metoda un pic mai vegetariana la mine a mers

Sper ca te-am ajutat