| Ioana3012 a întrebat:

Am 12 ani şi sunt clasa a 6-a.Candidez la rolul de președinte al CONSILIULUI ŞCOLAR AL ELEVILOR împreună cu o altă fată de clasa a 8-a. Faza este că mi-am făcut "recomandarea" prin câteva afişe pe care mâine trebuie să le împart tuturor claselor de gimnaziu, 10 mai exact cu tot cu clasa mea.Ar trebui să merg prin toate clasele, dar nu ştiu cum să încep.Toată lumea mă cunoaște și nu mi-ar trebui prezentare, ci doar o recomandare gen: "Candidez pentru postul de președinte al CONSILIULUI ȘCOLAR AL ELEVILOR şi m-aş bucura tare mult dacă m-ați vota! Mulțumesc!". Este bine ce am scris? Îmi puteți da niște sugestii? Mulțumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai candidezi, scrie - o să lupt pentru drepturile voastre.