| iubbirica a întrebat:

Am 13 ani happy
Daca port sutien este vreo problema?
Adk sanii mei nu sunt asa mari dar
Este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Iti recomand bustierea.
e mult mai buna.
sutienul nu face alt ceva decat sa tii tina sus si mai tarziu ai sa ai niste sani urati, lasati.

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

O sa ti se lase repede.:-s

O seara placuta.

| baru a răspuns:

Sall. Nu sunt expert, dar din cate cunosc, nu este bine. Cu timpul muschii se vor lenevi iar pieptul o sa-ti cada mai repede. Daca nu porti sutien, muschii sunt obligati sa lucreze. Deci: Fara sutien. Pa!

| Ralluca25 a răspuns:

Chiar deloc nu vad care ar fi problema. happy

| georgyana1398 a răspuns:

Pei cred ca da.o sa ii ai lasati apoi

| ILoveSteveBurnside a răspuns:

Nu nu este eu am 11 ani si port sutien pentru. ca am sanii mari. te pup.

| Sunevr a răspuns:

Buna! uite si eu am 13 ani si port bustiera.este cel mai bine sa porti pentru ca sanii cand vei fi mai mare nu se vor lasa.dar daca nu porti se vor lasa mult si se va vedea urat. sper ca ti-am fost de folos si ca sa tii cont de sfatul meu.

| doareu_9473 a răspuns:

Buna! nu este nici o problema eu tot d l 13 ani am inceput