| bkmad a întrebat:

Fetele am si eu o problema am sanii mari chiar mari si se vad foarte urat prin tricouri se vad foarte mari tinand cont ca port sutien. am incercat si fara sutien si ma simt binisor dar la o rochita top se vede urat. ce imi recomandati solutii ceva?!? sad

5 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Cu bustiera o sa se vada rau, dar lasa ca o sa te obisnuiestioh go onk si eu am sanii mari si m-am obisnuithee heetrebuie sa porti bluze sau tricouri cu decolteu in v si un sutin bun ca sa ti le strangawinking

| paramore a răspuns:

Sutin auzilaughingbanuiesc ca ti-ai dat seama ca vroiam sa zic sutienhee hee

| dedesh a răspuns:

As vrea si eu sani mai marihappyincearca o bustira, daca zici ca nu iti place cu sutien, desi eu cred ca este cel mai potrivithee hee

| dedesh a răspuns:

as vrea si eu sani mai marihappyincearca o bustira, daca zici ca nu iti place cu sutien, desi eu cred ca este cel mai potrivithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te simti bine asa cum esti este cel mai important. Si eu am sani destul de mari si ma simt bine si incerc sa-i pun in valoare. Ce m-as face fara ei?laughing Baietilor le place asta dar bineinteles nu sa-i arati intr-un mod vulgar. Deci bucura-te de ei