| HappySadness a întrebat:

Am 13 ani nu am niciun frate. M-am tot gandit cum ar fi daca as mai avea un frate sau o sora. Daca mama ar naste un copil acum, a sa ma puna sa am grija de el, ma va enerva, ma va incurca... Dar eu as vrea un copchil mic. Cum credeti ca este mai bine: sa ai sau nu frati? Sau credeti ca e prea mare diferenta de varsta?

4 răspunsuri:
| SnaPShoT a răspuns:

Sincer sa fiu este mai bine sai frate/sora deoarece te pliptisesti repede de unu singuri chiar daca mai exista certuri intre voi v a impacati repede.
Si eu am o sora si chiar daca este o diferenta de 7 ani intre noi ne intelegem foarte bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_8633 a răspuns:

Fratioare.
E bine sa ai o mangaiere.
Nu e mare diferenta de varsta!
Eu am 10 ani si ''am'' avut un frate de 25 de ani sad de si e decedat. vreau sa zic ca nu e mare diferenta
si nici nu te poate incurca un copil INCOCENT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa ai. dacaesti prea mare nu-ti recomand dar daca da incearca