| Schrotter54321 a întrebat:

BUNA! Am 13 ani si am o nelamurire(sper sa ma ajute o fata). De la un timp ma doare spatele groaznic, de exemplu daca ma aplec si apoi ma ridic ma doare de parca as fi incremenit si de asemenea cand ma cobor pe spate.Ma doare burta si sunt usor de iritat de persoanele din jur! nu stiu ce sa ma fac oare am ceva grav cu coloana sau este ceva in neregula cu mine? Apropo imi schimb usor starile sufletesti si este foarte ravasitor pentru mine.Este ceva normal?

4 răspunsuri:
| Deea_3807 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu ma doare spatele cand ma aplec.etc pe mine ma doare pentru. ca am aprox. stramba coloana poate aceeasi problema ai si tu du-te la un medic!

| alial21 a răspuns:

Ti-a venit menstruatia?

| alial21 a răspuns:

Tia venit menstruatia?

| alial21 a răspuns:

Poat eva tras curentu! sau aveti ceva cu coloana