| lalilo99 a întrebat:

Am 13 ani si as vrea si eu sa imi pun un strass in dinte... dar nu sti soguri daca doar se aplica sau se da gaura in dinte! As vrea si eu un raspuns ...cine stie! Multumesc

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Se aplica pe dinte cu ajutorul unei substante ca aceea de la plombe, care se intareste si astfel strass-ul devine lipit de dinte, din cate stiu. E ceva asemanator montarii aparatului dentar fix. Iar cand nu il mai vrei, te poti duce sa ti-l scoti fara nicio problema.