| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

am 13 ani si de aseară ma tot doare burta, îmi vine sa vomit si ma doare capul ...mentionez ca nu mi-a venit inca ciclul, ce poate sa fie? Fara du-te la medic si de-astea, dau funda.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Posibil sa fi facut toxi-infectie. Bea ceai de musetel si chimin si incearca sa mananci mancare usoara, ex iaurt cu fructe, cereale etc. Sper sa te simti mai bine happy

2 răspunsuri:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Da,cred ca asta este.

| ionelaalina a răspuns:

E posibil sa fie din cauza mancarii. Poate ai consumat ceva ce organismului tau nu ia plăcut