| dancenyng a întrebat:

Am 13 ani si ma intilnesc cu un baiat de 18 ani. El vrea ca la urmatoarea intilnire sa ne sarutam (cu limba), Problema e ca eu nu mam sarutat niciodata (dar as vrea) si mie cam teama ca nu-i va placea. Urmatoarea intilnire e miine seara. Va rog dati-mi citeva sfaturi ce ar trebui sa fac. Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji de sarut, vine de la sine, nu trebuie sa-ti fie frica sau ceva, emotii sigur ca vei avea, asa este de fiecare data, el este mai experimentat deci lasa-te condusa de el, sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Iti ofer doar un sfat:

Baiatul acesta nu ti se pare ca e prea mare pentru tine?

Adica, tu probabil esti pe a 7 a din moment ce ai 13 ani, in timp ce el e deja major, eu unul iti zic sa ai grija deoarece e putin cam mare pentru tine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru asa ceva.Sa nu cumva sa vrea si altceva.Si ai sa regreti toata viata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Respectivul vrea la inchisoare si nu stie cum? Ce face el se numeste pedofilie, abuz sexual si se pedepseste cu inchisoare. Iar tu nu ai altceva de facut la varsta ta?