| Tudor1212 a întrebat:

sunt baiat si faptul e ca, nu am sarutat pe nimeni pana acum si vreau sa-mi dati cateva sfaturi si cum ar trebui sa o fac. (si va rog fara limba, mi se pare dezgustator)

Răspuns Câştigător
| flooooo a răspuns:

Pai fara limba nu stiu la ce mai ai nevoie de indicatii... apropieti buzele de ale ei si asta e tot

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! nu ar trebui sa iti faci griji pentru asta.Totul va veni de la sine si fi increzator.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti se pare dezgustator e clar ca inca nu ti-a venit vremea, mai asteapta nu e nicio graba