| ForbiddenLove a întrebat:

Am 13 ani si prima oara mi-a venit menstruatia in 17 mai.De atunci nu mi-a mai venit si sunt un pic speriata.Este normal?worriedworried

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa97 a răspuns:

Da, este normal. Menstruatia se regleaza doar dupa 1 an jumate sau chiar 2happy nu te ingrijora ca asa se intampla happy

Ai grija de tinehappy!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E normal ca primele menstruaţii să fie ciudate. Îţi poate veni şi peste 6 luni şi oricând! Nu ai de ce să te sperii. E perfect normal! Corpul tău e ok! Baftă!

| marinaforic a răspuns:

Nu e nimic, multor fete li se intampla asa... o sa iti vina intr-o luna doua

| Silviaa a răspuns:

Nu te speria! 1draga mea:*

asta mi sa intamplat si mie! mie venit in februarie si dupa nu mia mai venit pana acum! Dar sunt sira ca o sa apara!:**

multi pupiciii!

| roxanau a răspuns:

In principiu nu e normal, dar ideal ar fi sa consulti un medic ginecolog. El ti-ar oferi raspunsurile corecte

| crys24 a răspuns:

Viata sexual ai inceputo? daca da nu este normal dar daca nu ai inceputo atunci se poate sa fie o dereglare hormonala dar cel mai bine consulta un medic sau discuta cu mama ta!