| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Tocmai mi-a venit menstruatia. pentru prima oara. Mi-a curs doar odata, toata ziua, e normal?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat a curs, daca lasa-i balti dupa tine, bineinteles-e o problema, daca nu- stai chill!happy

| NgrMdx a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, unora le curge mai mult, altora mai putin.Desi trebuia sa te tina mai multe zile, dar cum suneam, tine de persoana happy

| jupinu2011 a răspuns:

Poate sa dureze si 2 zile chiar de pide de corpul persoanei

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Da, e perfect normal. Însă ai grijă că mâine o să vină mai mult. Să fii pregătită cu absorbante.