| andreutza99 a întrebat:

Am 13ani(aproape 14) si ma doare foarte tare in locul unde trebuie sa iasa maseaua de minte(stanga gurii sus) am pus mana si e un colt.este maseaua de minte?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Ar fii cazul Sa mergi la un dentist! Si in nici un caz nu mai pune mana..sau daca o faci sa fie curata! ok?

| andreutza99 explică:

Va multumesc multhappy

| simonafrumoasa a răspuns:

Da ea este de la se poate face si febra ti s-o crapat gingia si acum iti iese. dar ar fi bine sa te duci la dentist. bafta! PUP! pa pa!

| Smile4him a răspuns:

Este foarte probabil sa fie, cel mai bine r fi sa mergi la un dentistwinking