| Ralucaples14 a întrebat:

Buna am 14 ani. Am facut sex cu prietenul si am folosit prezervativ dar la un moment dat si l-a dat jos si am facut 30 de secunde fara. pana mi-am dat seama. E posibil sa raman gravida?

4 răspunsuri:
| MarcŞiAtât a răspuns:

Trecand de faptul' ca la varsta ta nici nu-mi statea gandu' la asa ceva, pot sa-ti pun direct ca da, o sa ai gemeni. bafta-n viata cu o mentalitate ca asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca poti sa ramai atat timp cat a existat contact neprotejat.

| Brâncuşi a răspuns:

Doamne cum să o faci de la anii ăştia, ai toată viaţa înainte, cred că nici nu te-ai gândit la pasul ăsta, si nu, nu există nici un risc cât timp nu a ejaculat, sper să fie numai un contact până la 18 ani las-o mai moale, nu-mi pot închipui ce e în capul tău.

| Eduard_Edy_1959 a răspuns:

NU! Deoarecee nu si-a dat drumu in tine happy mai pe romaneste