| CristiCryssu a întrebat:

am 14 ani iar penisul meu masoara 12 cm in erectie iar 6, 5 cand "doarme", stiu ca nu ar trebui sa fiu preocupat de lucrurile astea la varsta pe care o am, dar as vrea sa stiu daca penisul meu se dezvolta normal.

Răspuns Câştigător
| frunziss a răspuns:

Se dezvolta normal...penisul o sa iti creasca pana la aprox 18-19 ani. sti tu cum e si cu inaltimea baietilor fetele sunt intotdeauna mai incalte iar baietii mai mici dar prin cls 7-8 baietii le intrec pe fete.asa e si aici

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Vai de capul taustraight face

| shtephie a răspuns:

Ce intrebari punetzi straight face Doar asta va preocupa!