| neroRPG a întrebat:

Salutare! Ma numesc David si am 12 ani, penisul meu in erectie are marimea de 12-15cm(15 mai rar)si vreau sa stiu daca este normal
Stiu ca nu ar trebui sa ma intereseaze la varsta asta dar mi se pare cam mare si nu-mi place sincer

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde de mostenirea genetica, nu ai ce sa faci.
Tatal si bunicul tau au avut alfa dimensiuni, cam pe-acolo vei ajunge si tu, e ADN-ul tau.
Oricum, pana la 16 ani te dezvolti, ca sa stii.happy

| darrio2007 a răspuns:

12-15 cm in erectie? Ori e 12 ori e 15.
La varsta ta sa fii multumit ca ar avea macar 10 cm.
Sanatate si spor la crestere!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ceva nu e in regula, lungimea penisului este egala cu dublul varstei, trebuie sa ai 24 cm

| Violleta2022 a răspuns:

Da david, cucul la 12 anisori ar trebui sa aiba cam 10cm.
La 15cm va ajungi pe la 16 ani, daca mananci tot si esti cuminte.

| MichailOfilescu a răspuns:

Desigur, este pasta media de 12 cm, o sa ajungi ca Jhonny Sins

| Kranci123 a răspuns:

Nu e problema ca e mare printule, ca poti sa tai din ea oricand, problema era daca era mica

| limbidulcisivioi a răspuns:

Esti sigur ca nu ai masurat in inch sau cu sublerul? Trebuie sa fie mai mare de atat, nu ai cum!