| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si 1.65 inaltime, dar eu vreau sa cresc macar 10 cm.am colegii in clasa care sunt cu 1 cap mai marii decat mine.deci ce pot sa fac? FUNDA pentru cel mai bun raspuns.:*:*happy

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Apuca-te de un sport care te ajuta sa cresti in inaltime. Oricum mai ai timp sa cresti pana la 18-20 de ani. E mult mai bine sa fi pitic si atragator decat inalt si sa nu-ti poti gasi o partenera happy
Succes

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trage de fiare, mai fa niste tractiuni sau mergi la baschet. big grin

| Andreea_8672 a răspuns:

Stai calma, esti destul de inalta. pana la 18 ani s-ar putea sa cresti si mai mult. poti sa faci un sport care sa te dezvolte : baschet cel mai indicat, si ar trebui sa mananci sanatos. vei creste fara sa iti dai seama asa