| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si as vrea nu stiu, un job sau ceva, sa impart afise, nu stiuthinking m.am plictisit sa stau si sa lenevesc acasayawnaveti idei?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai 8 clase e bine vorbeste si tu cu niste amici sau mai mergi prin oras cauta si tu ceva de impartirea pliantelor sau ceva ce se adapteaza la varsta ta, daca nu ai 8 clase fa un curs la distanta si te prezinti la examenul obligatoriu (macar ala minim de studii conteaza ca fara 8 clase nu gasesti nicaieri).

| cosmin21 a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni la 14 ani, decat vreo ruda sau cunostiinta la negru, doar dupa 16 ani te poti angaja cu semnatura de la parinti.

| DeniZu a răspuns:

Hey, neaparat dupa 16 ani sau si 16 ani inclusiv? happy

| changedgigi a răspuns:

Stiu eu.Sa te duci la scoala.:O stii ce e aia? Ok.Problema rezolvata.