| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si de Craciun vreau sa imi cumpar un telefon mobil cu tastatura qwerty, de preferat cu deschidere din aceea laterala, cum are nokia N97. Ce sfaturi imi dati?
[de preferat ar fi ca pretul sa fie nu peste 20 de milioane, dar daca stiti un telefon superthinking].

2 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Doamne, Doamne, Doamne, Doamne... M-am inecat. Tu la 14 ani, telefon de 20 de milioane :O?!? Tastaura " qwerty" e prima oara cand aud de asa ceva laughing. Da' repede va mai modernizati straight face. Unul la 2 milioane nu-ti mai place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tast aia e buna daca scrii muuuuuulte smsuri. daca nu te iei ca prostu dupa moda din america. eu am samsung s5230 si e superhappy