| Andrei011 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon, tastatura qwerty(gen nokia e63) nu vreau sa depasesc suma de 700 ron. M-ai stiti si alte telefoane de genul asta?

Răspuns Câştigător
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Pai ar fi:Huawei g6600, Nokia c3, Nokia e71, Nokia e6, Motorola flipout, Nokia c6, Nokia e5, Samsung b3410 corby plus, Sony Ericsson xperia x10 mini-pro, Samsung s5330, LG c300, Nokia x2-01 si poate ca mai sunt. Funda puppy dog eyes pls

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Andrei.
Cam astea ar fi telefoanele cu QWERTY pana in 700 RON. Poate gasesti ceva sa-ti placa: http://goo.gl/pnZgG
Succes;)