| Denysa2000Denny a întrebat:

Buna am 14 ani si imi place de un baiat de 16 ani. Suntem la aceeasi scoala. vorbim pe facebook dar rar [cateodata doar daca intru eu atunci vorbim]. Azi in pauza mare am iesit afara sa ma plimb cu prietena mea si cand m-a vazut si-a fixat privirea fix la mine iar apoi a jucat din nou volei. Cand am trecut a2a oara s-a plimbat cu ceva coleg si cand ne-am intalnit m-a salutat foarte incet si a zambit asa un pic. Dupa ore am mers sa imi cumpar ceva de mancare si m-am urcat in autobus. In autobus a mai urcat un coleg de-al lui. Dupa ce am inceput sa mananc mi-a zis,, pofta buna domnisioara" eu i-am zis,, mersi " apoi a zambit. Eu cu el nu am vorbit niciodata fata in fata doar o data pe Facebook. Nu inteleg de ce s-a bagat in seama cu mine? eu fi spus baiatul pe care il plac despre mine? sau l-o pus sa afle daca il plac? va rog sa imi spuneti ce inseamna toata povestea asta si daca baiatul pe care il plac ma place si el. va rog sa ma ajutati urgent. raspunsul cel mai bun primeste FUNDA. multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Tot ce e posibil sa te placa, dar ca sa fii mai sigura iti recomand sa vorbesti fata in fata cu el si sa va cunoasteti mai bine.